1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

„Капітальний ремонт благоустрою території парку «Арборетум» по вулиці Шевченка в смт Великий Березнийˮ UA-2022-06-24-004452-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Парк «Арборетум» знаходиться в занедбаному незадовільному стані, не відповідає вимогам якості життя, інфраструктури та потребує проведення реконструкції та оновлення. Метою проєкту є проведення благоустрою території парку «Арборетум»  у Великому Березному, відновлення пам’ятки історії та садово-паркового мистецтва задля надання можливості культурного відпочинку та створення комфортних умов для здорового та активного дозвілля, як мешканцям громади так і гостям, покращення туристичної інфраструктури селища. Важливими завданнями також є забезпечення умов, щоб територія та всі об’єкти парку були доступними для різних цільових груп, в тому числі для маломобільних груп населення  і створення середовища для вивчення історії рідного краю. Проєкт сприятиме зростанню і підтримці свідомості населення, особливо молоді, щодо історико-культурних цінностей, відповідальності перед історичним минулим рідного селища. Спонукатиме людей проводити більше часу на свіжому повітрі, спілкуватись, сприятиме пізнанню ландшафтної науки, біологічного різновиду рослин, виховувати дбайливе ставлення громадян до суспільного майна.

Реалізація проєкту планується на території парку «Арборетум» в смт Великий Березний. Великоберезнянська селищна рада як замовник буде здійснювати постійний моніторинг ходу реалізації проєкту та відповідність запланованим заходам.

Реалізація даного проєкту безперечно матиме позитивний вплив на розвиток Карпатського регіону в поточній та довгостроковій перспективі, спонукатиме населення до здорового способу життя, сприятиме побудові здорової громади у складі здорової нації. Внаслідок реалізації проєкту очікується збільшення кількості гостей селища, підвищення інвестиційної привабливості.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Реалізація проекту здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Стежка предків»  в рамках програми СВС HUSKROUA ENI на 2014-2020 роки (Програма транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки за фінансування Європейського інструменту сусідства, а також дольова участь з місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 3 273 526,00 грн. без ПДВ. Визначенні очікуваної вартості закупівлі відповідно до ПКД.