Великоберезнянська селищна рада

Сторінка на стадії наповнення

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Дата створення: 14:55 18.04.2019

Програма «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 09:26 18.04.2019

Заява на екологію та охорону здоров'я

Дата створення: 15:58 17.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

Дата створення: 16:03 02.04.2019

День відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:26 20.03.2019

20 березня 2019 року Великоберезнянською філією Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій. Розпочався захід зі знайомства з роботою центру зайнятості, його структурою та послугами. Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів з типами професій та вимогами до них. Діти мали нагоду переглянути папки з описами професій та ознайомитися з тими, що їм подобаються. Також учням було запропоновано звернутись до центру зайнятості індивідуально для проходження тестування на Веб-базованій платформі для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Система профорієнтаційного діагностування стала більш доступною, відтепер бажаючі можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно, якщо є потреба у підборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку. По завершенню дня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.