Великоберезнянська селищна рада

Презентація фізичної особи-підприємця Рогач Владислави Василівни

Дата: 05.04.2019 15:39

"26 березня 2019 року у Великоберезнянській районній філії відбулася презентація фізичної особи-підприємця Рогач Владислави Василівни, яка потребує укомплектування вакансій за професіями продавець непродовольчих товарів та вантажника. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами. Безробітні мали можливість детально ознайомитись з умовами праці, обов’язками працівників, рівнем заробітної плати. Захід відвідали 19 безробітних. Претендентам, яких зацікавила пропозиція роботодавця, запрошено на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування. Є можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці."