Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про скасування проведення конкурсу

Дата: 31.03.2021 08:49

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" та у зв’язку з рішенням селищного голови призначити на вакантну посаду головного спеціаліста з питань загальної та дошкільної освіти відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту Великоберезнянської селищної ради особу в порядку переведення, повідомляємо про скасування розпорядження селищного голови 17.03.2021 № 47-к „Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань загальної та дошкільної освіти відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту Великоберезнянської селищної ради”.