Фото без опису

Починаємо підготовку до Дня БПД, який ми відзначаємо у День прав людини — 10 грудня!

???? Протягом тижня з хештегами #деньБПД та #правоінетільки ми публікуватимемо дописи про право, юристів та адвокатів.

???? Тож стежте за дописами на сторінці, залишайте під ними коментарі, і через тиждень ми випадковим чином визначимо серед усіх коментаторів 5 переможців, які отримають від системи БПД та партнерів сувенірні подарунки.

???? Що читають юристи та адвокати, крім законів і матеріалів справ? Можливо, книги про юристів і адвокатів?

???? І чи читали ви щось із цього переліку?

???? Кріс Андерсон «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів»

Ця книжка буде корисною для усіх, хто хоче навчитися гарно готувати і виголошувати промови.

Щоб справити враження промовою достатньо 18 хвилин впевнений Кріс Андерсон, куратор щорічної конференції TED. Автор ділиться прийомами вдалого виступу: як сформулювати зміст і ефективно донести свою думку до аудиторії. Окрім того, це видання допоможе подолати страх публічних виступів. Андерсон упевнений: якщо ви за обідом можете поділитися з друзями якоюсь історією, то і публічну промову подужаєте.

???? Вільям Зінсер «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів»

Книжка для всіх, хто хоче навчитися писати цікаві та переконливі тексти, спілкуючись по роботі, в листуванні з друзями або у соціальних мережах. Оскільки юристам часто доводиться писати багато складних текстів – ця книга допоможе зробити їх легшими для читання. А основи сторітелінгу можуть допомогти адвокатам почати власний блог про успіхи в роботі.

???? Джон Ґрішем "Адвокат негідників"

Художня книжка. Письменник в цьому творі змальовує підступність, цинічність судей та політиків з різних міст Америки, в яких процвітає безкарність. В цій книзі описані різні судові процеси, де головний герой є громадським захисником, який намагається захистити від самосуду підлітків-наркоманів та кримінальних авторитетів. Головний герой Себастіан Руд вважає, що кожен має право на справедливе судочинство.

???? Кріс Тведт «Той, хто вбиває»

Художня книжка. Головний герой книги Мікаель Бренне, талановитий адвокат, скотившись донизу службою драбиною, вирішує всіма силами довести свою професійну майстерність. Він погоджується взятися за гучну і нелегку справу, але програє. Але Кріс Тведт тільки починає захоплюючий сюжет з невдачі Бренне. Його улюбленець Мікаель надзвичайно впертий і принциповий, тому цей програш лише додає йому азарту. Він твердо вирішує самотужки провести масштабне розслідування, незважаючи на перепони, які чинить судова система та впливові кола його оточення.

Якщо ви вирішите читати цей твір, ви не лише пройдете з головним героєм захопливий шлях, сповнений щирих емоцій і несподіваних відкриттів, а й дізнаєтеся про механізми маніпулювання людською свідомістю та інші тонкощі впливу на людей.

???? Фрідріх Дюрренматт «Суддя та його кат»

Художня книжка. Всі дії детективного роману відбуваються наприкінці 40-х років минулого століття. Головний герой комісар Берлах веде непримиренну боротьбу зі злочинністю, та проводить розслідування злочину який ймовірно скоїв злочинець Гастманн. Книга розповідає не лише про розслідування вбивства лейтенанта поліції, але й про пошук відповідей на вічні філософські питання про незнищенність зла, безсилість закону, людську справедливість та перемогу добра.