Фото без опису5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для волонтерів, або тих, хто має бажання приєднатись до добрих справ: Державна реєстрація організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів:

▪️ Включення до Реєстру неприбуткових організацій 👉https://curly.click/r/fef6

▪️ Витяг з Реєстру неприбуткових організацій 👉https://curly.click/r/a9237 Декларування допомоги: ▪️ Подання декларації про ввезення гуманітарної допомоги 👉https://curly.click/r/61f2 Соціальна допомога:

▪️ Одноразова грошова допомога членам сім’ї загиблого волонтера 👉https://curly.click/r/b3072 ▪️ Одноразова грошова допомога в разі інвалідності волонтера 👉https://curly.click/r/adc5 Переможемо!🇺🇦