Вчора, 9 січня відбулося перше пленарне засідання першої сесії нового скликання Великоберезнянської селищної ради. Відкрив сесію голова територіальної виборчої комісії Головачко Ю.Ю., який проінформував про обрання 25 депутатів та голови Великоберезнянської селищної ради, та про проведення повторного голосування з виборів депутата у селі Руський Мочар 12 січня 2020 року. Далі сесію продовжив новообраний голова Кирлик Богдан Юрійович. Обговорили
та прийняли порядок денний. Ключовим питанням було обрання секретаря Великоберезнянської селищної ради. У виборах секретаря взяли участь 14 із 24 присутніх депутатів та голова селищної ради. 8 членів депутатської фракції "Слуга Народу" та два позафракційні депутати не прийняли участь у голосуванні. Запропоновану селищним головою кандидатуру Маркевич Галини Михайлівни підтримали 12 депутатів та голова селищної ради, 2 були проти. Секретаря не обрано.