Повідомлення Великоберезнянської селищної ради

Розгляд проектів містобудівної документації

Відповідно до розпорядження голови Великоберезнянської селищної ради від 19.01.2022 № 5 „Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, земельних ресурсів, управління комунальною власністю, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій селищної ради”  повідомляємо що на засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке заплановано на 28.03.2023 о 14.00 год в приміщенні Великоберезнянської селищної ради будуть розглянуті проекти містобудівної документації :