Проєкти рішень виконкому від 04.10.2021

1. Про затвердження тарифів шляхом коригування на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Комунал-Сервіс».

Документи на зміну тарифів

Ст.1

Ст.2

Ст.3

Ст.4

Ст.5

2. Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

3.Про затвердження зведеного кошторисного  розрахунку вартості об’єкта «Поточний ремонт вуличного освітлення в смт.Великий Березний».

Кошторис с.1

Кошторис с.2

4. Про внесення змін в додаток № 1 рішення виконавчого комітету № 65 від 22.07.2016 року «Про тендерний комітет виконавчого комітету Великоберезнянської селищної  ради».

5Про прогноз бюджету Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки

Додатки

6. Про видачу клопотання на одержання пільгового кредиту Ладані В.О.

7.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції об’єкту торгівлі.

8. Про розміщення пішоходного переходу.

9. Про взяття на квартирний облік при виконкомі селищної ради.

10. Про погодження місця розміщення пам’ятного знаку Героям АТО.

11. Про проведення осіннього місячника по благоустрою Великоберезнянської територіальної громади.

12. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції будівлі (бувший склад аптеки) під магазин в смт.Великий Березний, вул..Заводська,1.

13. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

14Про визначення місця проживання дитини.