Проєкти рішень виконкому від 04.06.2021

1. Про дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Коваль Ю.Ю.

2. Про дозвіл на розроблення детального плану території для реконструкції  нежитлової будівлі Риган М.М.

3. Про дозвіл на розроблення детального планутериторії для реконструкції частини житлового будинку Сурмай В.І. та Сурмай В.В.

4. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна по

вул. Фізкультурна в смт Великий Березний.

5. Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована

та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

6. Про взяття Кореня Віктора Тарасовича на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

7. Про затвердження в новій редакції складу опікунської ради при виконкомі селищної ради.

8. Про вирубку дерев по вул. Шевченка,39,41,43 в смт Великий Березний.

Акт с1

Акт с2

9. Про затвердження веденого кошторисного розрахунку вартості об’єкта «Поточний ремонт  спортивної споруди на стадіоні в  смт. Великий Березний».

Кошторис с1

Кошторис с2

10. Про взяття на квартирний облік громадян дитину-сироту Васильняка Ю.С.

11. Про підсумки роботи комунального підприємства, об’єктів соціальної сфери, установ та організацій Великоберезнянської територіальної громади в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки та завдання щодо підготовки комунального підприємства, об’єктів соціальної сфери, установ та організацій Великоберезнянської територіальної громади в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

12. Про звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року.

13. Про надання дозволу на розміщення пересувних дитячих атракціонів.

14. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

15. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

16. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

17. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

18.Різне.