Порядок денний позачергового засідання VI сесії VIII скликання

1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIIІ скликання від 25 грудня 2020 року № 30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Додаток до проєкту рішень №1 Про зміни в бюджет

2. Про Програму благоустрою населених пунктів Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2021 рік.

3. Про входження до складу засновників Великоберезнянської централізованої бібліотечної системи.

4. Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Великоберезнянського району у комунальну власність територіальної громади Великоберезнянської селищної ради та затвердження актів приймання-передачі майна.

5. Про входження до складу засновників Великоберезнянського районного будинку культури.

6. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність житлового приміщення – дитячого будинку сімейного типу.

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність житлового приміщення – дитячого будинку сімейного типу.

8. Про Стратегію розвитку комунальної установи «Великоберезнянський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Великоберезнянської селищної ради на 2021-2023 роки.

9. Про затвердження програми медичного забезпечення жителів Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області у разі амбулаторного лікування на 2021-2025 роки.

10. Про затвердження програми розвитку та удосконалення цивільного захисту смт В.Березний та громади, а також зміцнення матеріально-технічної бази ДПРЧ-2 Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки.

11. Про затвердження програми підтримки військовослужбовців, мобілізованих, призваних громадян та членів їх сімей на 2021 рік.

12. Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» на 2021-2025 роки.

13. Про затвердження в новій редакії Програми сприяння створенню та підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Великоберезнянської селищної ради на 2020-2022 роки.

14. Про затвердження екологічної програми здійснення природоохоронних заходів у Великоберезнянській селищній раді Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки.

15. Про затвердження програми фінансової підтримки КП «Комунал-Сервіс» з питань житлово-комунального господарстава Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки.

16. Про затвердження програми фінансової підтримки заходів у сфері соціального захисту вразливих верств населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки.

17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для гаражного будівництва.

18. Про розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

20. Про розроблення містобудівної документації.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність для ведення особистого селянського господарства Пецкович Т.С.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності ПАТ «ЕРСТЕД».

23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

24. Про затвердження програми національно-патріотичного виховання на території Великоберезнянської селищної Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки.

25. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.