Рішення № 429 Про внесення змін до Програми «Турбота» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2022-2023 роки.

Рішення № 430 Про внесення змін до Програми благоустрою Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Рішення № 431 Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги районної ради Закарпатської області» на 2021-2025 роки.

Рішення № 432  Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великоберезнянська лікарня Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області» на 2021-2023 роки /з внесеними змінами від 26.11.2022 № 398, 30.11.22 № 418/

Рішення № 433 Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VIIІ скликання від 23 грудня 2021 року № 334 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами).

Додаток

Рішення № 434 Про затвердження Програми забезпечення медичними препаратами хворих з нирковою недостатністю у Великоберезнянській селищній територіальній громаді на 2023 -2025 рр.

Рішення № 435 Про затвердження програми «Регіональна Програма підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Великоберезнянському районному відділі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області на 2023 рік».

Рішення № 436 Про Програму організаційних заходів та співпраці з підприємствами, установами, організаціями району щодо охорони державного кордону на 2023 рік.

Рішення № 437 Про затвердження Програми забезпечення приписки громадян України 2006 року народження до призовної дільниці Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток

Рішення № 438 Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Рішення № 439 Про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти та у закладах загальної середньої освіти Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області у 2023 році.

Рішення № 440 Про затвердження Програми національно-патріотичного козацького виховання «ДЖУРА» на 2023 рік.

Рішення № 441 Про затвердження Програми сприяння створенню та  підтримки  діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Великоберезнянської селищної ради на 2023-2025 роки.

Рішення № 442 Про встановлення надбавки за вислугу років, за ранг, матеріальних допомог та надбавки за виконання особливої роботи селищному голові.

Рішення № 443 Про преміювання селищного голови Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2023 рік.

Рішення № 444 Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток

Рішення № 445 Про затвердження орієнтовного плану роботи Великоберезнянської селищної ради та виконавчого комітету на 2023 рік.

Рішення № 446 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Рішення № 447 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Рішення № 448 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Рішення № 449 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Рішення № 450 Про затвердження «Титульного списку комунального підприємства «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради на 2023 рік».

Додаток

Рішення № 451 Про перегляд та зміну орендної плати за земельні ділянки відповідно  до їх функціонального призначення.

Рішення № 452 Про затвердження Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення на території громади.

Рішення №453 Про звернення Великоберезнянської  селищної ради Закарпатської області