25.08.2023 року                                                                                             15:00 год.

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ

Рішення № 573 Про внесення змін до «Програми здійснення компенсації частини вартості придбаних суб’єктами  господарювання альтернативних джерел енергозабезпечення на 2023 рік».

Додаток

Рішення № 575 Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії VIIІ скликання від 22 грудня 2022 року № 444 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами від 25.01.2023 № 459, 08.05.2023 № 470, 08.06.2023 № 533, 12.07.2023 №557).

Додаток

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

04.09.2023                                                                                                                      15.00

Рішення №​​​​​​​ 576 Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області VIII скликання 2020-2025 років.

Рішення №​​​​​​​ 577 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  Великоберезнянської селищної ради.

Рішення №​​​​​​​ 578 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Корень Т.М.

Рішення №​​​​​​​579 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з кадастровим номером 2120855100:03:004:0046.

Рішення №​​​​​​​580 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з кадастровим номером 2120855100:03:004:0019.

Рішення №​​​​​​​581 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.  Веселовський Ю.І.

Рішення №​​​​​​​582 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Цифра Н.Й., гр. Цифра Ю.Й.

Рішення №​​​​​​​583 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Бреза  М.П.

Рішення №584 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.  Ганчин  О.В.

Рішення №585 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Данько О.Л.

Рішення №​​​​​​​586 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.  Баран М.М.

Рішення №​​​​​​​ 587 Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великоберезнянської селищної ради.

Рішення №​​​​​​​ 588 Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану