Проєкти рішень виконкому від 29.04.2021

Рішення № 1. Про затвердження Положення та персональний склад координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Великоберезнянської селищної ради.

Рішення № 2. Про взяття на квартирний облік при виконкомі селищної ради.

Рішення №3. Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

Рішення № 4. Про надання дозволу на розробку детального плану території.

Рішення № 5. Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглої території.

Рішення № 6. Про вирубку дерев по провулку Гожика смт Великий Березний.

Рішення № 7. Про вирубку дерев по вулицях.Штефаника, 63, Шевченка, 35 та  Заводська, 8 в смт Великий Березний.

Рішення № 8. Про вирубку дерев по вул.Загородня, 40 в смт Великий Березний.

Рішення №9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта «Підрізання дерев і живих огорож (обрізка дерев)».

Кошторис

Рішення № 10. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта «Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Забрідь Великоберезнянської селищної ради».

Кошторис

Рішення № 11 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта «Поточний ремонт вуличного освітлення в селах Розтока Пастіль, Костева Пастіль, Бегендентська Пастіль Великоберезнянської селищної ради»