Рішення № 597 Про внесення змін до Статуту ліцею „Ерудит” Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження його у новій редакції.

Додаток до рішення №597

Рішення № 598 Про внесення змін до Положення про відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення  Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення №598

Рішення №599 Про надання згоди на оренду комунального майна Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження проекту договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення №600 Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Рішення №601 Про затвердження плану діяльності Великоберезнянської селищної ради та  виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

Рішення №602 Про затвердження орієнтовного плану роботи Великоберезнянської селищної ради та виконавчого  комітету на 2024 рік.

Рішення №603 Про внесення змін до Програми благоустрою Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Рішення №604 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Лицьо М.В.

Рішення №605 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування та передачі земельної ділянки в постійне користування ТОВ «Оператор ГТС України».

Рішення № 606 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Жулканич В.В.

Рішення № 607 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Крив’яник Ю.Ю.

Рішення № 608 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Співак Н.Г.

Рішення № 609  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  АТ «КОМІНВЕСТБАНК».

Рішення № 610 Про розірвання договору земельного сервітуту між Великоберезнянською селищною радою і гр. Обушкова С.В.