1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання від 25 грудня 2020 року № 30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18.02.2021 № 87, 05.03.2021 № 101, 11.05.2021 № 148, 16.06.2021 № 181).

        Додатки

2. Про затвердження штатних нормативів  Великоберезнянського центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом  Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

3. Про затвердження штатних нормативів  Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи  Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

4. Про переведення керівників закладів освіти на строкові трудові договори шляхом укладання контрактів.

5. Про надання згоди на передачу об'єктів права державної власності в комунальну власність.

6. Про оптимізацію штатних одиниць Великоберезнянської    дитячої  школи мистецтв Великоберезнянської селищної ради.

7. Про призупинення діяльності Бегендяцькопастільської початкової школи-філії Великоберезнянського ліцею Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

8. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

    Додаток

9. Про затвердження Положення про філії опорного закладу.

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Додаток №4

Додаток №5

Додаток №6

10. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

11. Про затвердження Угоди між містом та гміною Нова Сажина та Великоберезнянською селищною радою Ужгородського району Закарпатської області України з питань транскордонного співробітництва.

Додаток №1

Додаток №2

12. Земельні питання:

12.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства Сарай Ю.Ю.     

12.2 Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Опаленик Ю.Ю.

12.3 Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гондорчин І.В.

12.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.      

12.5 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок, які призначені для індивідуального садівництва.

12.6 Про надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Караману Р.М.

12.7 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Веселовській Н.Ю.

12.8 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр Гондорчин І.І.

12.9 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Васів В.М.

12.10 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Пеняк Р.Ю.

12.11 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Барон Ю.О.

12.12 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Шіпош Є.В.

12.13 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Олень Я.М.

12.14 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Талапа В.О.

12.15  Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Банга В.Ю.

12.16 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Шинглович П.Ю.

12. 17 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Жулканич Д.М.

12.18 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Ходанич М.І.

12.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

12.20 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Балаж М.В.

12.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.       

12.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

12.23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Титичко М.П.

12.24 Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за ініціативою товариство з обмеженою відповідальністю «Березнянка».

12.25 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Гумен І.М

12.26 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Гумен І М

12.27 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр Гумен І М

12.28 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр Демяненко В.В.

12.29 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Дем'яненко В.В.

12.30 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Дем'яненко В.В.

12.31 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Зубач М.В.

12.32 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр Зубач М.В.

12.33 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр Зубач М.В.

12.34 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Чикут Ю.Ю.

12.35 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Чикут Ю.Ю.

12.36 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Чикут О.І.

12.37 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр Чикут О.І.

12.38 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Саболчі М. Л.

12.39 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Качмар В.М.

12. 40 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Баран В.Ю.

12.41 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Керецману В.В.

12.42 Про надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Вудмаска М.М.

12.43 Про надання  дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Корнутяк В.В.

12.44 Про надання  дозволу    на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Бобовник В.В.

12.45 Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту   землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Бажура І.В.

12.46 Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

12.47 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для особистого селянського господарства гр Бігарь Я.В.

12.48 Про  надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Баран В.Ю.

12.49 Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки комунальної власності та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для особистого селянського господарства гр Бігарь Ю.М.

12.50. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки     для  ведення особистого селянського господарства у власність гр. Сахарчук К.П.      

12.51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки гр. Шелеснак Н.А.

12.52. Про надання дозволу  на розроблення  технічної документації із  землеустрою гр. Саболчі М.Л.

12.53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства у власність гр. Павлов П.П.       

12.54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства у власність гр. Шевчуку Д.В.     

12.55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництва гр. Шевчуку Д.В

12.56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки     для  ведення особистого селянського господарства  власність гр. Мартиняк В.В

12.57. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гарайдич В.М.

12.58. Про надання  дозволу на  розроблення проекту   землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ганчин О.В.

12.59. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Маринчак А.Й.

12.60. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Байканич І.В.

12.61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Керецман І.М.

12.62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Опаленик Ю.Ю

12.63. Про наданнядозволуна  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Титичко М.П.

12.64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    для ведення особистого селянського господарствау власність гр.Прислупському Т.М. 

12.65. Про  надання дозволу на розроблення детального плану території Кирлик Т.Ю.

12.66. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо   відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сурмай М.А.

12.67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення меж  земельної ділянки гр. Опаленик Ю.І.

12.68. Про внесення змін в рішення IV сесії Великоберезнянської селищної ради VII скликання №74 від 21 липня 2020 року

12.69. Пронадання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою Наливайко В.В.

12.70. Про надання дозволу на  викуп земельної ділянки несільськогосподарського ТОВ «Янелля»

12.71. Про надання дозволу на  викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення Цинканич В.В.

12.72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Масляник Л.А.

12.73. Про надання дозволу на виготовлення технічної   документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному  користуванні ПрАТ «Ерстед»

12.74. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацію із землеустрою    щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному  користуванні ПрАТ «Ерстед»

12.75. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарств агр. Мартюк Г.В.

12.76. Про надання дозволу    на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куртанич Р.М..

12.77.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі МПП «Край»

12.78. Про надання дозволу на розробку  детального плану території  ТОВ «ЗАХІД ФІНАНС ГРУП»

12.79.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність Добромильському Й.В.

12.80. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бланяру В.В.

12.81. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Галигіній Н.М.

12.82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  індивідуального садівництва  у власність Гондорчину В.О.  

12.83. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Полюхович М.І.

12.84. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства гр. Міцянка М.Ю.

12.85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

 ведення індивідуального садівництва у  власність  гр. Чума В.В.     

12.86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

будівництва індивідуальних гаражів у власність  гр. Сокач І.І.    

12.87. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства гр. Шкурко В.А.

12.88. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Шолтис В.Я.

12.89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Лакатош М.І.

12.90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

 будівництва індивідуальних гаражів у власність  гр. Костенко О.Ю.   

12.91. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Юрцега Ю.П.

12.92. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Майдич В.В.

 12.93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

 ведення особистого селянського господарства у власність гр. Бобенич В.М.

12.94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

 ведення особистого селянського господарства  у власність гр. Бобенич Н.А.

12.95. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Крайникович О.Ю.

12.96. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства гр. Грідіну Д.А.

12.97. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Гулей Н.І.

12.98. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Дагуличу Ю.В.

12.99. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Сальміна Н.В.

12.100. Про   надання    дозволу    на розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Риган М.І.

12.101. Про   надання    дозволу    на розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Чикут О.І.

12.102. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мешко Х.Т.

12.103. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Гумен Ю.І.

12.104. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Сирохман В.І.

12.105. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Прислупському М.В.

12.106. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  індивідуального садівництва гр. Мигалко Р.В.

12.107. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  індивідуального садівництва гр. Мисак О.Ю.

12.108. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Зубачу Л.М.

12.109. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  індивідуального садівництва гр. Ціпар К.К.

12.110. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  індивідуального садівництва гр.Лешко Ю.В.

12.111. Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства гр. Палко І.Й.

12.112.Про погодження меж суміжних земельних ділянок гр. Звір Г.В. в смт Великий Березний по вул.Гагаріна, 23

12.113Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Симчо В.В.

12.114 Про надання дозволу для індивідуального садівництва Кирлик В.В.

12.115.Про надання дозволу для відведення під ОСГ Коціпак Олексій Васильович

12.116. Про надання дозволу для відведення під ОСГ Фурдьо Олена Петрівна

12.117. Про надання дозволу для відведення під ОСГ Балушак Н.Ю.

12.118.Про надання дозволу для відведення під ОСГ Мушак М.Ю.

12.119. Про надання дозволу для відведення під ОСГ Тарановська Д.В.

12.120. Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Лакатош М.І

12.121. Про надання дозволу для відведення під ОСГ Костик М.Ю.

12.122.  Про надання дозволу для відведення під ОСГ Керецман М.М.

12.123. Про надання згоди на поділ земельної ділянки ПрАТ Закарпаттяобленерго

12.124 Про надання дозволу для індивідуального садівництва Кирлик В.В.

12.125. Про надання дозволу для індивідуального садівництва Голубка М.М.

12.126  Про надання дозволу для індивідуального садівництва Канюк Н.О.

12.127. Про надання дозволу для індивідуального садівництва Михайлишин М.В.

12.128. Про затвердження технічної відновлення меж під будівництво Кисель Г.Ф.

12.129. Про надання дозволу для індивідуального садівництва Рогач І.І.

12.130. Про надання дозволу на розроблення для обслуговування котельні Данча В.В.

12.131. Про надання дозволу на розроблення детального плану території Саболчі М.Л.

12.132. Про надання дозволу для відведення під ОСГ Кушнір І.В.

12.133. Про затвердження  земельної ділянки у власність садівництво Куклишин М.М.

12.134. Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Маринчак А.Й.

12.135. Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Крив'яник М.І.

12.136. Про затвердження технічної відновлення меж під ОСГ Дука С.Ю.

12.137. Про надання дозволу на зміну конфігурації Керецман І.І.

12.138 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт.Великий Березний, вул.Штефаника Ужгородського району, Закарпатської  області в межах населеного пункту  релігійній громаді Української Православної Церкви на честь великомученика Пантелеймона смт.Великий Березний

12.139Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Рогач Івана Івановича у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт.Великий Березний, вул.Духновича,2 на території Великоберезнянської селищної ради