Великоберезнянська громада

Заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Великоберезнянській ОТГ

Сьогодні, 16 березня, за рішенням засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА під головуванням в. о. голови ОДА - Олексія Гетьманенка, комісією Великоберезнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади прийнято рішення, про те, що з вівторка, 17 березня, зупинити роботу всіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій в рамках заходів протидії поширенню коронавірусу.
- Комісія рекомендує жителям Великоберезнянської ОТГ виходити із своїх домівок лише за крайньої необхідності: на роботу; за придбанням продуктів харчування та ліків; звернення до медичних закладів.
- Власникам та керівникам закладів незалежно від форм власності, котрі продовжують працювати, забезпечити особистими засобами захисту обслуговуючого персоналу та дотримуватися рекомендацій щодо проведення заходів по дезінфікуванню приміщень. Додатково проводити вологі прибирання та провітрювання приміщень.
- На території Великоберезнянської ОТГ у всіх закладах незалежно від форм власності заборонено проводити будь-які заняття з дорослими та дітьми.
- Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано припинити надання адміністративних послуг, які є нетерміновими.
- Держслужбовцям тимчасово призупинити проведення особистого прийому громадян.
- Громадянам які повернулися із-за кордону самоізольоватися терміном на два тижні та повідомляти сімейних лікарів, з метою моніторингу стану здоров’я.
- Релігійним громадам рекомендується проводити богослужіння у відео режимі.

Селищний голова                                               Богдан КИРЛИК