Рішення №18 Про благоустрій населених пунктів Великоберезнянської ТГ.

Рішення №19 Про погодження розрахунку на відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведенню для населення  по КП «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради за період за січень 2023року.

Рішення №20 Про перенумерацію поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок).

Рішення № 21 Про надання статусу особи гірського населенного пункту.

Рішення № 22 Про зняття статусу особи гірського населенного пункту.

Рішення № 23 Про видачу клопотання на одержання пільгового кредиту.

Рішення № 24 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Будівництво та влаштування спортивно-ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу для вуличних тренувань в смт.В.Березний по вул.І.Рогача.»

Рішення № 25 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта   « Утримання мереж зовнішнього освітлення в смт.Великий Березний вул.Гожика, вул.Р.Сабова, вул.Борканюка, вул.Шевченка, вул.Корятовича (код:50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги).

Рішення № 26 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта   « Утримання мереж зовнішнього освітлення в  с. Бегендятська Пастіль Великоберезнянської селищної ради (код:50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги).

Рішення № 27 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта   « Утримання мереж зовнішнього освітлення в  с. Забрідь, с.Розтоцька Пастіль, с.Костева Пастіль, с.Княгиня, с.Стричава Великоберезнянської селищної ради (код:50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги).

Рішення № 28 Про вирубку дерев.

Рішення № 29 Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Рішення № 30 Про вжиття заходів для здійснення перепоховання братської могили радянських воїнів