26.10.2022 року                                                                                              13:00 год.

Рішення № 398 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великоберезнянська лікарня Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області» на 2021-2023 роки».

Програма

Рішення № 399 Про Програму розвитку системи оповіщення і зв’язку Великоберезнянської  територіальної громади.

Рішення № 400 Про внесення змін до Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення на 2021-2025 роки.

Рішення № 401 Про затвердження програми розвитку та удосконалення цивільного захисту смт В.Березний та громади, а також зміцнення матеріально-технічної бази ДПРЧ-2 Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки.

Рішення №402 Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» на 2021-2025 роки.

Рішення №403 Про затвердження проєкту Договору оренди вбудованих нежитлових приміщень приватної власності

Рішення № 404 Про зміну юридичної та фактичної адреси Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області

Рішення №405 Про затвердження детального плану території для будівництва пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні  ˮЗабрідь-Улічˮ, за межами населеного пункту на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Рішення №406 Про затвердження детального плану території для будівництва малоповерхової житлової забудови.

Рішення №407 Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території селищної ради.

Рішення № 408 Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

Рішення № 409 Про створення аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності, затвердження її складу та положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності.

Рішення № 410 Про визначення проїзної території провулком.

Рішення № 411 Про присвоєння юридичних адрес об’єктам  ПАТ «Ерстед».

Рішення № 412 Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VIIІ скликання від 23 грудня 2021 року № 334 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додаток

Рішення № 413 Про надання згоди на встановлення житлових будинків модульного типу.