Контакти для звернення

1. Прийом громадян проводиться за адресою: смт Великий Березний, вул.Шевченка,12 з 10.00 до 12.00 год.

2. Виїзні прийоми громадян, за місцем їх проживання, проводяться з 10.00 до 12.00 год. за окремим графіком.

3. У випадках відсутності приймаючого організовується заміна відповідно до взаємозамінюваності керівників.

Звернення можна здайснити з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 (Обідня перерва з 12.00 до 13.00)

Крім особистих прийомів, звернення можна здійснити, за телефоном 23-8-87 та надіслати на електронну адресу velbereznyj@gmail.com чи поштову адресу Закарпатська обл., Ужгородський район, смт Великий Березний, вул.Шевченка, 12 Індекс 89000