Порядок денний XVI сесії

 1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIIІ скликання від 25 грудня 2020 року № 30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18.02.2021 № 87, 05.03.2021 № 101, 11.05.2021 № 148, 16.06.2021 № 181, 25.08.2021 № 182, 30.09.2021 № 232, 28.10.2021 № 242).

         Додаток

 1.  Про затвердження старости Стричавського  старостинського  округу.
 2.  Про створення комунального закладу «Великоберезнянський інформаційно-просвітницький центр культури та дозвілля» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.
 3. Про Програму  «Розроблення містобудівної документації детального плану території для будівництва пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні «Забрідь-Уліч»
 4. Про  забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами   медичного призначення, дієтичними добавками   учасників спортивних заходів.
 5. Про затвердження програми розвитку та удосконалення цивільного захисту смт В.Березний та громади, а також зміцнення матеріально-технічної бази 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки.
 6. Про затвердження Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області (нова редакція).
 7. Про затвердження штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

        Додаток

 1. Про перейменування Комунального підприємства «Великоберезнянське районне бюро технічної інвентаризації» та затвердження у новій редакції його Статуту.
 2. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
 3. Земельні питання.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Куклишину
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Маринчак А.Й. у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Розтоцька Пастіль, 22 на території Великоберезнянської селищної ради.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Крив'яник М.І. у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Забрідь, вул.Возз'єднання, 4 на території Великоберезнянської селищної ради
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Дука С.Ю.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Рогач Івана Івановича у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт.Великий Березний, вул.Духновича,2 на території Великоберезнянської селищної ради
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Байканич О.П.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Наливайко В.В.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі МПП «Край»
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дравицький І.С.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зубач Л.М.
  12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мартиняк В.В.
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Прислупському Т.М.
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Сахарчук К.П.
  15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність Брензович В.В.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність Кузьо Л.І.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність Талапа В.О.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність Требуца В.М. 
  19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПрАТ «ВФ Україна»
  20. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Павлов П.П.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Марин П.С.
  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Лакатош Марії Іванівни у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Великий Березний на території Великоберезнянської селищної ради
  24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд
  25. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт.Великий Березний, вул.Штефаника Ужгородського району, Закарпатської  області в межах населеного пункту  релігійній громаді Української Православної Церкви на честь великомученика Пантелеймона смт.Великий Березний
  26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Фурдьо О.Л.
  27. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Балушак Н.Ю.
  28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мушак М.Ю.
  29. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тарановська Д.В.
  30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Костик М.Ю.
  31. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Керецман М.М.
  32. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
  33. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Беца Г.В.
  34. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Голубка М.М.
  35. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Канюк Н.О.
  36. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Михайлишин М.В.
  37. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр.Рогач І.І.
  38. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі(котельні) гр. Данча В.В.
  39. Про надання дозволу на розроблення детального плану території Саболчі М.Л.
  40. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кушнір І.В.
  41. Про надання дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Симчо В.В.
  42. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Кирлик В.В.
  43. Про  надання  дозволу на  зміну конфігурації земельної  ділянки Керецман І.І.
  44. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Коціпак О.В.
  45. Про надання  дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Банга В Ю.
  46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва гр. Соляк В.Т.
  47. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Жулканич Д.М.
  48. Про надання  дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Караман М.М.
  49. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (обслуговування поліклініки)
  50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва гр. Козак М.П.
  51. Про  надання  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Варгулич В.В.
  52. Про надання  дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Караману Р.М.
  53. Про надання  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кушнір В.В.
  54. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Маковійчук В.М.
  55. Про  надання дозволу на розроблення детального плану території Кирлик Т.Ю.
  56. Про надання дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Варга М.М.
  57. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Барон Ю.О.
  58. Про надання дозволу на  викуп земельної ділянки несільськогосподарського ТОВ «Янелля»
  59. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Галигіній Н.М.
  60. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Клапків Н.Ю.
  61. Про надання дозволу на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Бажура І.В.
  62. Про надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Пеняк Р.Ю.
  63. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Байканич О.П.
  64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Бачериков Д.Р.
  65. Про надання  дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Вудмаска Б.І.
  66. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Бачерикову Д.Р.
  67. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Качмар В.М.
  68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Корнутяк В.В.
  69. Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Риган М.В.
  70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Симчо Н.І.
  71. Про надання дозволу на розробку детального плану території ТОВ «ЗАХІД ФІНАНС ГРУП».
  72. Про погодження меж суміжних земельних ділянок гр. Звір Г.В. в смт Великий Березний по вул.Гагаріна, 23.