Рішення

              ХХVІІ сесії VІІІ скликання

 

08.06.2023 року                                                                                             15:00 год.

 

Рішення № 526 Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Великоберезнянської територіальної громади на 2022-2023 роки у новій редакції.

Рішення № 527 Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Рішення № 528 Про затвердження Програми «Безбар’єрний простір у Великоберезнянській селищній раді на 2023-2027 роки».

Рішення № 529 Про затвердження Програми придбання в комунальну власність територіальної громади Великоберезнянської селищної ради об’єктів нерухомого майна.

Рішення № 530 Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2023-2025 роки».

Рішення № 531 Про затвердження комплексної Програми «Профілактики злочинності на території Великоберезнянської ТГ на 2023-2025 роки».

Рішення № 532 Про внесення змін до Програми благоустрою Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Рішення № 533 Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії VIIІ скликання від 22 грудня 2022 року № 444 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами від 25.01.2023 № 459, 08.05.2023 № 470).

Додаток

Рішення № 534 Про розроблення історико-архітектурного опорного плану (ІАОП) смт Великий Березний Ужгородського району Закарпатської області.

Рішення № 535 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність

Рішення № 536 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність 

Рішення № 537Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність 

Рішення № 538 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ПрАТ «Закарпаттяобленерго» (опора № 93 Забрідь).

Рішення № 539 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ПрАТ «Закарпаттяобленерго» (опора № 94 Забрідь).

Рішення № 540 Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою уточнення та визначення планувальної організації частини території призначеної для забудови  (смт Великий Березний).

Рішення № 541 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  (ОСББ «Дім- 31»).

Рішення № 542 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність 

Рішення № 543 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної  та теплової енергії та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Смарт Вуд Україна».

Рішення № 544Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність