1. Проєкт рішення № Про звіт про виконання селищного бюджету за 2020 рік

1. Пояснювальна записка до проєкту рішення про звіт про виконання селищного бюджету за 2020 рік

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

2. Проєкт рішення № Про звіт про виконання Стричавського сільського бюджету за 2020 рік

Додаток №1,2,3

3. Проєкт рішення № Про звіт про виконання Стричавського сільського бюджету за 2020

Додаток №1,2,3

4. Проєкт рішення № Про звіт про виконання Забрідського сільського бюджету за 2020 рік

4. Додаток №1,2,3

5. Про Програму благоустрою території Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки

6. Проєкт рішення № Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи Великоберезнянської селищної ради Закарпатської області на 2021-2024 роки

7. Проєкт рішення № Про програму «Турбота про жителів Великоберезнянської селищної територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області» на 2021-2023 роки

8.Проєкт рішення № Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великоберезнянської селищної ради

9. Проєкт рішення № Про схвалення договору Про співробітництво

10. Проєкт рішення № Про Звернення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття»

11. Проєкт рішення № Про передачу багатофункціонального стаціонарного апарату ультразвукової діагностики «EDAN U2» з балансу Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на баланс КНП «Великоберезнянська лікарня» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області

12.1. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення детального плану території

12.2. Проєкт рішення № Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

12.3. Проєкт рішення № Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд

12.4. Проєкт рішення № Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на території населеного пункту смт. Великий Березний

12.5. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ковач В.Б.

12.6. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

12.7. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Сараю Ю.Ю.

12.8. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прислупському Т.М.

12.9. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Балаж М.В.

12.10. Проєкт рішення № Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

12.11. Проєкт рішення № Про затвердження детального плану території з метою розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів

12.12. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

12.13. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вітошинському А.І.

12.14. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гарайдич В.М.

12.15. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Дашевській Г.М.

12.16. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Варга М.М.

12.17. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр Шведа Д.В.

12.18. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бажура І.В.

12.19. Проєкт рішення № Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

12.20. Проєкт рішення № Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража

12.21. Проєкт рішення №Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

12.22. Проєкт рішення № Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

12.23. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення детального плану території

12.24. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Гондорчин І.І.

12.25. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гондорчин І.В.

12.26. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ходанич М.І.

12.27. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Олень Я.М.

12.28. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Васів В.М.

12.29. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Штець М.І.

12.30. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дравицькому І.С.

13.1.Проєкт рішення № Про передачу в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування відділу освіти, культури, сім’ї, молоді спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області клубних закладів територіальної громади

13.2. Проєкт рішення № Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління КНП «ЦПМСД Великоберезнянської районної ради Закарпатської області»

13.3. Проєкт рішення № Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління КНП «Великоберезнянська лікарня» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області

13.4. Проєкт рішення № Про розгляд депутатського запиту депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Веселовського В.М.