15.09.2022 року                                                                                              15:00 год.

 

 

Рішення № 358 Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VIIІ скликання від 23 грудня 2021 року № 334 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додаток

Рішення № 359 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність об’єктів водопостачання.

Рішення № 360 Про надання згоди на оренду комунального майна Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження проекту договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення № 361 Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення № 362 Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення № 363 Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення № 364 Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

Рішення № 365 Про Програму організаційних заходів та співпраці з підприємствами, установами, організаціями району щодо охорони державного кордону на 2022 рік.

Рішення № 366 Про затвердження Програми соціального захисту людей з інвалідністю, ветеранів та незахищених верств населення на 2022-2025 роки.

Рішення № 367 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства«Великоберезнянська лікарня Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області» на2021-2023 роки.

Рішення № 368 Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Рішення № 369 Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг.

Рішення № 370 Про погодження штатної чисельності та розпису Великоберезнянського ліцею та філій.

Додаток

Рішення № 371 Про припинення дії державного акту на право постійного користування землею.

Рішення № 372 Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Кочан Л.І.

Рішення № 373 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі МПП «Край».

Рішення № 374 Про припинення дії державного акту на право постійного користування землею.

Рішення № 375 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості.

Рішення № 376 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості.

Рішення № 377 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості.

Рішення № 378 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з подільшим наданням в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в с.Стричава та с.Забрідь.

Рішення № 379 Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Рішення № 380 Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

Рішення № 381 Про розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування закладів комунального обслуговування (селищного кладовища).

Рішення № 382 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земель промисловості.

Рішення № 383 Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території.

Рішення № 384 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земель житлової та громадської забудови.

Рішення № 385 Про затвердження детального плану території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Рішення № 386 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ПрАТ «Ерстед».

Рішення № 387 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ПрАТ «Ерстед».

Рішення № 388 Про проведення інвентаризації земель.

Рішення № 389 Про внесення змін в рішення № 128 від 23.03.2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Рішення № 390 Про погодження межі земельної ділянки гр.Кочан І.П.

Рішення № 391 Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії VІІІ скликання від 14 вересня 2021 року № 219 «Про надання дозволу на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення Цинканич В.В.».

Рішення № 392 Про надання згоди на передачу  об’єктів права державної власності в комунальну власність.

Рішення № 393 Про надання згоди на передачу  об’єктів права державної власності в комунальну власність.

Рішення № 394 Про надання згоди на передачу  об’єктів права державної власності в комунальну власність.

Рішення № 395 Про затвердження штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Додаток

Рішення № 396 Про внесення змін до Програми Турбота» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2022-2023 роки затвердженої рішенням позачергового засідання ХХ сесії VІІІ скликання від 09 березня 2022 року №356

Рішення № 397 Про затвердження штатних нормативів Великоберезнянської школи мисцетв Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.