Рішення №454 Про звіт про виконання бюджету Великоберезнянської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Рішення №455 Про затвердження Програми фінансового забезпечення проєктів  міжнародної технічної допомоги Великоберезнянської селищної територіальної громади  на 2023-2028 роки .

Рішення №456 Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великоберезнянська  лікарня Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області» на 2023-2025 роки.

Рішення №457 Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» на 2021-2025роки (в новій редакції).

Рішення №458 Про затвердження програми «Регіональна Програма підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Великоберезнянському відділі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області на 2023 рік».

Рішення №459 Про внесення змін до рішення ХХІV сесії VIIІ скликання від 22 грудня 2022 року № 444 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Додаток

Рішення №460 Про затвердження штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Штатний розпис

Рішення №461 Про затвердження змін до Статуту комунального підприємства «Комугнал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради.