Рішення № 1 Про визначення підприємств, переліку видів суспільно-корисних робіт та об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

Рішення №2 Про визначення переліку об’єктів та видів  громадських робіт на території Великоберезнянської селищної ради для засуджених та правопорушників які відбуватимуть покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт у 2023 році.

Рішення №​​​​​​​ 3 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція освітлення території парку «Арборетум» по вулШевченка в смт.В.Березний. Додаткові роботи».

Рішення №​​​​​​​4 Про продовження дії Договору № 1 від 01.02.2018 року на право тимчасового користування місцями для розміщення зовнішньої реклами.

Рішення № 5 Про продовження дії Дозволу № 1 від 01.02.2018 року на розміщення зовнішньої реклами.

Рішення №​​​​​​​6 Про продовження дії Дозволу № 2 від 01.02.2018 року на розміщення зовнішньої реклами.

Рішення №​​​​​​​7 Про продовження дії Дозволу № 3 від 01.02.2018 року на розміщення зовнішньої реклами.

Рішення №8 Про встановлення опіки над дитиною-сиротою та призначення їй опікуна.

Рішення №​​​​​​​ 9 Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування та призначення їй опікуна.

Рішення №​​​​​​​10 Про внесення змін у Додаток 1, що затверджений рішенням про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у Великоберезнянській селищній раді.

Рішення №​​​​​​​ 11 Про надання статусу особи гірського населенного пункту.

Рішення №​​​​​​​ 12 Про покладання обов'язків із декларування/реєстрації місця проживання/перебування та зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання громадян.

Рішення №13 Про створення комісії  з розгляду заяв громадян для надання одноразової матеріальної допомоги, затвердження її Положення та Порядку надання одноразової матеріальної допомоги.

Рішення №​​​​​​​ 14 Про погодження калькуляцій на платні  послуги, які надає КП «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради.

Рішення №​​​​​​​ 15 Про порядок розміщення вивісок на території Великоберезнянської

     територіальної громади.

Рішення №​​​​​​​ 16 Про погодження розрахунку на відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведенню для населення  по КП «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради за період з січня 2022 по грудень 2022 року.

Рішення №​​​​​​​ 17 Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.