Порядок денний позачергової XV сесії VIII скликання

28.10.2021 року                                                                             15:00 год.

1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIIІ скликання від 25 грудня 2020 року № 30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18.02.2021 № 87, 05.03.2021 № 101, 11.05.2021 № 148, 16.06.2021 № 181, 25.08.2021 № 182).

Додаток

2. Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021-2025 роки.

3. Про затвердження Програми матеріально- технічного забезпечення другого відділу Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2025 роки.

4. Про припинення договору оренди.

5. Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Бланяр Я.М.

6. Про затвердження Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

7. Про затвердження Договору про відшкодування витрат на утримання орендованого майна, надання комунальних та інших послуг.

8. Про надання згоди на укладення договору оренди.

9. Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Великоберезнянської селищної ради.

10. Про надання згоди на передачу об’єктів права державної власності

11. Про надання згоди на передачу об’єктів права державної власності

12. Про надання згоди на передачу об’єктів права державної власності

Додаток№3

13. Про порушення клопотання щодо передачі КП «Великоберезнянська АРРЄІ» Ужгородської районної ради Закарпатської області до комунальної власності Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

14. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великоберезнянської селищної ради.

15. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Великоберезнянської селищної територіальної громади водозаборів АТ «Українська залізниця»

16. Земельні питання.

16.1.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Симчо Василь Володимирович

16.2.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Кирлик В.В.

16.3.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Коціпак Олексій Васильович

16.4.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Фурдьо Олена Петрівна

16.5.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Балушак Н.Ю.

16.6.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Мушак М.Ю.

16.7.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Тарановська Д.В.

16.8.Проєкт рішення № Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Лакатош М.І

16.9.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Костик М.Ю.

16.10.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Керецман М.М.

16.11.Проєкт рішення № Про надання згоди на поділ земельної ділянки ПрАТ Закарпаттяобленерго

16.12.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Беца Г.В.

16.13.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Голубка М.М.

16.14.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Канюк Н.О.

16.15.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Михайлишин М.В.

16.16.Проєкт рішення № Про затвердження технічної відновлення меж під будівництво Кисель Г.Ф.

16.17.Проєкт рішення № Про надання дозволу для індивідуального садівництва Рогач І.І.

16.18.Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення для обслуговування котельні Данча В.В.

16.19.Проєкт рішення № Про надання дозволу на розроблення детального плану території Саболчі М.Л.

16.20.Проєкт рішення № Про надання дозволу для відведення під ОСГ Кушнір І.В.

16.21. Проєкт рішення № Про затвердження  земельної ділянки у власність садівництво Куклишин М.М.

16.22.Проєкт рішення № Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Маринчак А.Й.

16.23.Проєкт рішення № Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Крив'яник М.І.

16.24.Проєкт рішення №  Затвердження технічної відновлення меж під ОСГ Дука С.Ю.

16.25.Проєкт рішення №  Про надання дозволу на зміну конфігурації Керецман І.І.

16.26. Проєкт рішення № Про надання дозволу на розробку проекту відведенняу постійне користування

16.27.Проєкт рішення № Про затвердження тех документації щодо встановлення  меж для будівництва Рогач І.І.

16.28.Проєкт рішення № Про погодження меж суміжних земельних ділянок гр. Звір Г.В. в смт Великий Березний по вул.Гагаріна, 23