08.05.2023

 

Рішення №31 Про погодження калькуляцій на платні  послуги, які надає КП «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради.

Рішення № 32 Про внесення змін до штатного розпису КП «Комунал-Сервіс»» Великоберезнянської селищної ради.

Рішення №33 Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

Рішення №34 Про надання дозволу на видалення дерев  в смт Великий Березний.

Рішення №35 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта будівництва «  Експлуатаційне утримання вулиці Заводська комунальної власності в смт Великий Березний».

Рішення №36 Про затвердження графіку роботи клубних закладів Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Рішення №37 Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти.

Рішення №38 Про взяття на квартирний облік при виконкомі селищної ради.

Рішення №39 Про встановлення шляхом коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Комунал-Сервіс».

Рішення №41 Про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі 00000, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

Рішення №42 Про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі 00000, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

Рішення №43 Про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі 00000, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.