КП "Комунал-Сервіс"

Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12 (2-й поверх), 89000.

Начальник - Ревай Ярослав Іванович

Головний інженер - Березанич Василь Юрійович

Заступник - Пивоваров Володимир Володимирович

Рішення №23 від 12.07.2022. про затвердження нових тарифів на ТПВ

Затвердити проект рішення про затвердження тарифів на послугу з вивезення 1 м3 твердих побутових відходів на території смт. Великий Березний та села Забрідь:

- для населення – 412,32 грн. з ПДВ;

- для бюджетних установ – 412,32 грн. з ПДВ;

- для інших категорій споживачів –  412,32 грн. з ПДВ.

1.1.  Тариф на послугу з вивезення  твердих побутових відходів на одну особу за місяць в смт. Великий Березний, становить: 44,67 грн. з ПДВ.

2.  Провести оприлюднення даного проекту рішення на офіційному сайті Великоберезнянської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава ПИЛЬНИКА.

Р І Ш Е Н Н Я № 40

17.10.2022                                                                                                   смт Великий Березний

Про затвердження тарифів на вивезення твердих

побутових відходів в смт Великий Березний та с.Забрідь

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) в смт Великий Березний та села Забрідь:

- для населення – 412,32 грн. з ПДВ;

- для бюджетних установ – 412,32 грн. з ПДВ;

- для інших категорій споживачів –  412,32 грн. з ПДВ.

1.1.  Тариф на послугу з вивезення  твердих побутових відходів на одну особу за місяць в смт Великий Березний, становить: 44,67 грн. з ПДВ.

2. Дане рішення вводиться в дію з 01.11.2022 року.

3. Вважати таким, що втратило силу з 01.11.2022 року рішення виконавчого комітету Великоберезнянської селищної ради від 20 грудня 2018 року № 112 «Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів в смт Великий Березний».

4. Провести оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Великоберезнянської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава ПИЛЬНИКА.