Рішення №545 Про внесення змін до Програми благоустрою Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Рішення №546 Про затвердження Програми „Обдаровані діти” на 2023-2025 роки (в н овій редакції).

Рішення №547 Про затвердження програми «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у звязку із введенням воєнного стану на 2023-2024 роки».

Рішення №548 Про Програму облаштування містечка модульного типу для потреб оборони у Закарпатській області на 2023 рік.

Рішення №549 Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво комунальним підприємством «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради на 2023-2024.

Рішення №550 Про внесення змін до «Програми  розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» на 2021-2025роки (в новій редакції).

Рішення №551 Про внесення змін до Програми «Фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великоберезнянська лікарня Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області» на 2023-2025 роки» в новій редакції.

Рішення №552 Про затвердження Програми реалізації земельних відносин у Великоберезнянській селищній раді на 2023-2026 рр.

Рішення №553 Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на Великоберезнянської селищної територіальної громади території.

Додаток №1

Додаток№2

Додаток№3

Додаток№4

Рішення №554 Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Великоберезнянської селищної  територіальної громади.

Додаток№1

Додаток№2

Додаток№3

Рішення №555 Про встановлення туристичного збору на території  Великоберезнянської селищної територіальної громади.

Рішення №556 Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців на території Великоберезнянської селищної територіальної громади.

Рішення №557 Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії VIIІ скликання від 22 грудня 2022 року № 444 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами від 25.01.2023 № 459, 08.05.2023 № 470, 08.06.2023 № 533).

Додаток

Рішення №558 Про затвердження протоколу проведення незалежної експертної грошової оцінки конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право земельної ділянки з кадастровим№ 2120855100:01:004:0041.

Рішення №559 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кирлику В.Ф.

Рішення №560 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Балушак Є.Ю.

Рішення №561 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земель приватної власності гр. Оленич Н.С.

Рішення №562 Про внесення змін в рішення № 312 від 03.12.2021 року «Про наданняь дозволу на розроблення детального плану території».

Рішення №563 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги КНП «Великоберезнянській лікарні Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області».

Рішення №564 Про надання дозволу на списання обладнання комунального підприємства «Комунал-Сервіс».

Рішення №565 Про передачу об’єктів благоустрою села Забрідь та повноважень на постійне утримання, обслуговування та експлуатацію.

Рішення №566 Про внесення змін до Статуту комунального підприємства “Комунал-Сервіс”  Великоберезнянської селищної ради” та затвердження його у

новій редакції.

Рішення №567 Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Бачерікової Е.Е.