XI сесія VIII скликання

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення ІХ сесії VІІІ скликання №141 від 25.03.2021 року «Про Програму благоустрою території Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.»

2. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання  №35 від 25.12.2021 року. «Про Програму «Розвитку фізичної культури та спорту Великоберезнянської територіальної громади селища на 2021 рік»».

3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання від 25 грудня 2020 року №30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18.02.2021 року №87, 05.03.2021 року №101)

Додатки

4. Про затвердження Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Додаток

5. Про надання згоди на передачу об'єктів права державної власності в комунальну власність.