1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання від 25 грудня 2020 року №30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територільної громади».

Додатки 1-4

2. Про внесення змін у рішення VIII сесії VIII скликання від 23.03.2021 року №118 «Про затвердження Програми фізичної культури і спорту Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки».

3. Про затвердження штатного розпису Служба у справах дітей Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

4. Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян Великоберезнянської селищної територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021-2024 роки.

5. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2021-2024 роки.

6. Про надання дозволу на земельні роботи з демонтажу кабельних ліній.

7. Земельні питання.

8. Різне.

Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів Великоберезнянської селищної ради

Про відміну рішення VІІ сесії VІІІ скликання від 05.03.2021 року №112  Великоберезнянської селищної ради

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Бачерикова Е.Е.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Бордун М.М.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Веселовського В.М.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Гайданка М.М.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Поправка В.П.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Риган Н.І.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Фетько Ю.Ю.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Ціпар П.І.

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Шніцера П.П. буд.19-А та 19-Б

Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Шніцера П.П.буд.36

Про створення комісії з відбору, затвердження переліку ОСББ та багатоквартирних будинків та визначення дольової участі згідно Програми сприяння створенню та  підтримки  діяльності об’єднань співвласників     багатоквартирних будинків    (ОСББ)    на     території Великоберезнянської селищної ради на 2020-2022 роки