Проєкти рішень виконкому від 08.11.2021

08.11.2021                                                     15.00

1.  Про реалізацію та використання штучних квітів, інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику.

2. Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

3. Про видачу клопотання на одержання пільгового кредиту Ладані В.О.

4. Про надання дозволу на розміщення реклами-штендеру магазину «ЄВА».

5. Про утворення та затвердження складу суб'єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Додаток

6. Про затвердження Протоколу № 2 від 26.10.2021 місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Додаток

7Про визначення місця проживання дитини.