Великоберезнянська селищна рада
Великоберезнянський район, Закарпатська область

Новини

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Дата створення: 14:54 18.04.2019

Програма «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 09:25 18.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

Дата створення: 16:04 02.04.2019

День відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:27 20.03.2019

20 березня 2019 року Великоберезнянською філією Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій. Розпочався захід зі знайомства з роботою центру зайнятості, його структурою та послугами. Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів з типами професій та вимогами до них. Діти мали нагоду переглянути папки з описами професій та ознайомитися з тими, що їм подобаються. Також учням було запропоновано звернутись до центру зайнятості індивідуально для проходження тестування на Веб-базованій платформі для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Система профорієнтаційного діагностування стала більш доступною, відтепер бажаючі можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно, якщо є потреба у підборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку. По завершенню дня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування

Дата створення: 11:40 05.03.2019

Треба об’єднуватися, не чекаючи 2020 року! В цьому переконані організатори конференції "Децентралізація – сучасні виклики та можливості", яка сьогодні розпочалася в Перечинській ОТГ. Учасники конференції – голови сільрад Перечинського та Великоберезнянського районів, голови ОТГ, депутати рад різних рівнів та активні мешканці громад.  Конференція проходить за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" в м. Перечин 05.03.2019р.

Зустріч селищного голови Б.Ю.Кирлика з батьками наших юних футболістів

Дата створення: 11:34 05.03.2019

05 березня 2019року відбулась зустріч селищного голови Б.Ю.Кирлика з батьками наших юних футболістів. У ході зустрічі обговорено ряд проблемних питань, з якими стикаються наші юні футболісти та їх батьки. У свою чергу, селищний голова відмітив, що сьогодні існує потреба в проведенні якісних змін у сфері фізичної культури і спорту на основі використання сучасних підходів, об’єднання зусиль зацікавлених організацій та широких верств населення і запевнив, що селищна рада і надалі сприятиме розвитку фізичної культури та спорту в селищі.