Атестація працівників культури

19 вересня у Хабі цифрової освіти центральної бібліотеки  було проведено атестацію працівників закладів культури Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області. Відповідно до Законів України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про професійний розвиток працівників», наказу Міністерства культури і туризму України «Про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів культури». Було створено атестаційну комісію відділу освіти, культури, сімї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради. Голова атестаційної комісії Ромочуська-Караван Іванна, секретар Глодан Неля та члени комісії : Дрогальчук Ганна, Дурунда Оксана, Мендель Світлана, Кашмель Віта, Ганусин Мар’яна, Настичук Зінаїда. Атестації підлягали працівники бібліотек та клубних закладів нашої територіальної громади. Все пройшло на найвищому рівні. Під час атестації працівники не тільки звітували про свою роботу, а й отримали кваліфіковані поради та рекомендації щодо поліпшення своїх професійних навичок та відроджувати  та зберігати нематеріально-культурні цінності нашого краю. Раді були зустрічі з обласними керівниками культури, дякуємо всім за співпрацю !