Рішення ХVІ сесії VIII скликання І пленарне засідання 

ПРОТОКОЛ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №256 Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VIIІ скликання від 25 грудня 2020 року № 30 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18.02.2021 № 87, 05.03.2021 № 101, 11.05.2021 № 148, 16.06.2021 № 181, 25.08.2021 № 182, 30.09.2021 № 232, 28.10.2021 № 242).

         Додаток

Рішення №257  Про затвердження старости Стричавського  старостинського  округу.

Рішення №258 Про створення комунального закладу «Великоберезнянський інформаційно-просвітницький центр культури та дозвілля» Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Рішення №259 Про Програму  «Розроблення містобудівної документації детального плану території для будівництва пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні «Забрідь-Уліч»

Рішення №260 Про  забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами   медичного призначення, дієтичними добавками   учасників спортивних заходів.

Рішення №261 Про затвердження програми розвитку та удосконалення цивільного захисту смт В.Березний та громади, а також зміцнення матеріально-технічної бази 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки.

Рішення №262 Про затвердження Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області (нова редакція).

Рішення №263 Про затвердження штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

        Додаток

Рішення №264 Про перейменування Комунального підприємства «Великоберезнянське районне бюро технічної інвентаризації» та затвердження у новій редакції його Статуту.

Рішення №265 Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великоберезнянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Додаток

Рішення №266 Про затвердження результатів відбору переліку ОСББ та багатоквартирних будинків та визначення дольової участі

Протокол засідання 

Рішення ХVІ сесії VIII скликання ІІ пленарне засідання

Рішення №267 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Рогач Івана Івановича у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт.Великий Березний, вул.Духновича,2 на території Великоберезнянської селищної ради

Рішення №268 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Маринчак А.Й. у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Розтоцька Пастіль, 22 на території Великоберезнянської селищної ради

Рішення №269 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Крив'яник М.І. у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Забрідь, вул.Возз'єднання, 4 на території Великоберезнянської селищної ради

Рішення №270 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Наливайко В.В.

Рішення №271 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Байканич О.П.

Рішення №272 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд та передачу земельної ділянки у власність Брензович В.В.

Рішення №273 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність  Кузьо Л.І.

Рішення №274 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність Талапа В.О.

Рішення №275  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПрАТ «ВФ Україна»

Рішення №276 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Рішення №277 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Марин П.С

Рішення №278 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр Лакатош Марії Іванівни у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Великий Березний на території Великоберезнянської селищної ради

Рішення №279 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд

Рішення №280 Про надання згоди на поділ земельної ділянки

Рішення №281 Про   надання    дозволу    на  розроблення проекту   землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі(котельні) гр. Данча В.В.

Рішення №282 Про  надання  дозволу на  зміну конфігурації земельної  ділянки

Рішення №283 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва гр. Соляк В.Т.

Рішення №284 Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги (обслуговування поліклініки)

Рішення №285 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва гр. Козак М.П.

Рішення №286 Про  надання дозволу на розроблення детального плану території Кирлик Т.Ю.

Рішення №287 Про надання дозволу на  викуп земельної ділянки несільськогосподарського ТОВ «Янелля»

Рішення №288 Про надання дозволу на розробку детального плану території ТОВ «ЗАХІД ФІНАНС ГРУП»

Протокол засідання 

Протокол голосування

Список присутніх

          Рішення ХVІ сесії VIII скликання ІІІ пленарне засідання

Протокол засідання ​​​​​​

Рішення ХVІ сесії VIII скликання ІV пленарне засідання

Рішення №290 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Рішення №291 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

Рішення №292 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гіба О.Б.

Рішення №293 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дравицький І.С.

Рішення №294 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зубач Л.М.

Рішення №295 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мартиняк В.В.

Рішення №296 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Прислупському Т.М.

Рішення №297 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність Требуца В.М.

Рішення №298 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Павлов П.П.

Рішення №299 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Фурдьо О.Л.

Рішення №300 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Балушак Н.Ю.

Рішення №301 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мушак М.Ю.

Рішення №302 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Керецман М.М.

Рішення №303 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Беца Г.В.

Рішення №304 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Голубка М.М.

Рішення №305 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Канюк Н.О.

Рішення №306 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Михайлишин М.В.

Рішення №307 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Жулканич Д.М.

Рішення №308 Про   надання    дозволу    на розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Варгулич В.І.

Рішення №309 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Караману Р.М.

Рішення №310 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Галигіній Н.М.

Рішення №311 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Клапків Н.Ю.

Рішення №313 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр Байканич О.П.

Рішення №314 Про   надання    дозволу    на  розроблення  проекту   землеустрою     щодо  відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр Симчо Н.І.

 

Протокол засідання 

 

Список присутніх

 

Протокол голосування ч.1

Протокол голосування ч.2