Порядок денний ХХХVІ сесія  

1. Про звіт про виконання бюджету Великоберезнянської селищної територіальної громади за 2023 рік.

Додаток

Пояснювальна записка

2. Про затвердження «Титульного списку комунального підприємства «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради на 2024 рік».

Додаток

3. Про затвердження Програми «благоустрою території Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

4. Про затвердження Програми „Розвитку дорожнього руху та безпеки, ремонту і утримання доріг Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2024 -2026 рр.”.

5. Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Великоберезнянської об’єднаної територіальної громади на період з 2024 року по 2026 рік.

6. Про Програму облаштування містечка модульного типу для потреб оборони у Закарпатській області на 2024 рік.

7. Про затвердження Програми «Підтримки військової частини Т0950, розташованої на території Закарпатської області на 2024 рік».

8. Про затвердження Положень про філії опорного закладу.

Додаток

9. Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення (будинок, квартира) та нежитлового приміщення (будинку, квартири) у житлове приміщення (будинок, квартира).

10. Про надання згоди на оренду комунального майна включеного до Переліку другого типу Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження проекту договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

11. Про затвердження Штатного розпису Великоберезнянського ліцею Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та філій.

12.  Про розмір кошторисної  заробітної плати у галузі будівництва.

13. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії VIIІ скликання від 27 грудня 2023 року № 624 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Додаток

14. Земельні питання

14.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та передачу земельної ділянки в оренду гр. Ізанській В.В.

14.2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання  худоби гр. Білак Ю.П.

14.3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) гр. Мунчак В.М.

14.4 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів житлової, громадської забудови та рекреації , розтошованої біля урочища Облази  в межах населеного пункту  с.Забрідь і за межами населеного пункту на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

14.5 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів рекреації , розтошованої біля урочищ Вершки, Полянки за межами населеного пункту на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

14.6 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів рекреації, розтошованої біля урочищ  Плішка, Лиса, Лужанка за межами населеного пункту на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

14.7 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  розташованої за адресою с. Забрідь, вул. Возз’єднання, 20 .

14.8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

14.9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування вул. Шевченка№ 2 «а» .

14.10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування вул. Шевченка №4.

14.11 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів житлової, громадської забудови та рекреації, розтошованої біля урочища Ділок в межах населеного пункту с.Забрідь і за межами населеного пункту на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

14.12 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів житлової  забудови, розташованої за адресою:  вул. Комарова, 2, смт Великий Березний Ужгородського району Закарпатської області.

14.13 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів житлової, громадської забудови та рекреації розтошованої за адресою:вул. Рибарська, 39, смт Великий Березний Ужгородського району Закарпатської області.