Порядок денний

XIХ сесії VIII скликання

17.02.2022 року                                                                                15:00 год.

 

1. Про затвердження звіту по виконанню бюджету Великоберезнянської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Додаток

2. Про затвердження Регламенту Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

3. Про вступ у засновники та прийняття у комунальну власність майна та майнових прав комунального підприємства «Великоберезнянська агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції».

4. Про затвердження Штатного розпису Великоберезнянського ліцею Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та філій.

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Додаток №4

Додаток №5

Додаток №6

Додаток №7

5. Про затвердження штатних нормативів Великоберезнянської школи мистецтв Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.

Додаток

6. Про внесення змін у Програму благоустрою території Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

7. Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей на 2022-2025 роки.

8. Про затвердження Програми про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав на 2022-2025 роки.

9. Про затвердження Програми відшкодування витрат для  послуг зв’язку окремим пільговим категоріям громадян Великоберезнянської селищної територіальної громади.

10. Про преміювання селищного голови Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області на 2022 рік.

11. Про встановлення надбавки за вислугу років, за ранг, матеріальних допомог та надбавки за виконання особливої роботи селищному голові.

12. Земельні питання.

 

12.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів

12.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

12.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

12.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

12.5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та передачу земельної ділянки в оренду

12.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

12.7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність

12.8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність

12.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність

12.10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу земельної ділянки у приватну власність

12.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Караман Р.М.

12.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Симчо Н.І.

12.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

12.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шведа Д.В.

12.15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Сахарчук К.П.

12.16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність

12.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Васів В.М.

12.18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Оленю Я.М.

12.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ходаничу М.І.

12.20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Талапа В.О.

12.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бобовник В.В.

12.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Райзенбіхлер О.Й.

12.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Д.В.

12.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Шевчуку Д.В.

12.25 Про затвердження детального плану території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Чех Л.Ю.

12.26 Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою з подальшим наданням в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в c. Стричава та с. Забрідь Прат Закарпаттяобленерго

12.27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бордун М.П.

12.28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Саболчі М.Л.

12.29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Дьордь М.М.

12.30 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Мартюк Л.Ю.

12.31 Про надання дозволу/ відмову на/в розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бланяр В.В.

12.32 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земель житлової та громадської забудови

 Лозанському В.С.

12.33 Про надання дозволу/ відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ПрАТ «ЕРСТЕД»

12.34 Про надання дозволу в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності ПрАТ «ЕРСТЕД»

12.35 Про надання дозволу/ відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дьордь В.І.

12.36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Грицюк В.-А.І.

12.37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кушнір В.І.

12.38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кушнір І.В.

12.39 Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кушнір В.В.

12.40 Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мартюк Л.Ю.

12.41 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Повханич-Мастяк М.І.

12.42 Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Левицька І.І.

12.43 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Вудмаска Б.І.

12.44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Варга М.М.

12.45 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Качмар В.М.

12.46 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Банга В.Ю.

12.47 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Корнутяк В.В.

12.48 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кирлик В.В.

12.49 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Кирлик В.В.

12.50 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Сурмай М.А.

12.51 Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Симчо В.В.

12.52 Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території Ізанській В.В.

12.53 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земель промисловості Мартиненку Т.М.

12.59 Про припинення дії державного акту на право постійного користування землею

12.60 Про припинення дії державного акту на право постійного користування землею

12.61 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості Ізанській В.В.

12.62 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості Ізанській В.В

12.63 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості Сусла К.В.

12.64 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду земель промисловості Сусла К.В.

12.65 Про надання дозволу/(відмову)  на/в розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Лозинському В.В.

13. Різне.

13.1 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великоберезнянської селищної ради.

13.2 Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти громади на 2022 роки.

13.3 Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та у закладах загальної середньої освіти Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області  у 2022 році.

13.4 Про звернення до Міністра інфраструктури України та депутата Верховної ради Лаба М.М.

13.5 Про  розгляд  депутатського  запиту  депутата Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області Бланяр Я.М.

13.6 Про Програму організації та забезпечення територіальної оборони,  призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Закарпатської області на 2021 – 2025 роки

13.7 Про затвердження Програми забезпечення медичними препаратами хворих з нирковою недостатністю у Великоберезнянській територіальній громаді на 2022р

13.8 Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VIIІ скликання від 23 грудня 2021 року № 334 «Про бюджет Великоберезнянської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Додаток