Фото без опису

 

ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-

ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

16.03.2020 року                                                                           смт В. Березний

 

ПРОТОКОЛ №1

позапланового засідання місцевої комісії

 

Головуючий: Кирлик Б.Ю. – голова селищної ради.

 

Секретар комісії: Маркевич Г.М. – секретар селищної ради.

 

Присутні:

Перший заступник голови комісії:

МИЦЬО

Іван Іванович

 

заступник селищного голови

Заступник голови комісії:

СВАЛЯВЧИК

Мирослав Михайлович

 

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Члени комісії:

КАЛИНИЧ

Антон Іванович

 

спеціаліст І категорії – юрисконсульт селищної ради

КЛЕЦКО

Василь Олексійович

начальник ДПРЧ-2 управління ДСНС України в Закарпатській області (за згодою)

 

МОГИЛЕВИЧ

Петро Маркович

начальник Великоберезнянського відділу Головного відділу Держпродспоживслужби в Закарпатській області (за згодою)

 

РЕВАЙ

Ярослав Іванович

 

директор КП «Комунал – Сервіс» Великоберезнянської селищної ради (за згодою)

 

 

 

Запрошені: 0.

 

Відсутні: Вурста В.І., Голош С.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

     

1. Про здійснення превентивних заходів, щодо недопущення розповсюдження COVID-19 на території об’єднаної територіальної громади.

              Доповідач:

голова комісії

    

Головуючий ознайомив присутніх з порядком денним.

І. СЛУХАЛИ: про здійснення превентивних заходів, щодо недопущення розповсюдження COVID-19 на території об’єднаної територіальної громади.

На виконання завдань, визначених Указом Президента України від

13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 березня 2020 року № 2, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія

 

 

Вирішила:

 1. Інформацію виступаючого взяти до відома.
 2. Рекомендувати жителям ОТГ, які повернулись з-за меж території ОТГ, у зв’язку з швидким поширенням вірусу та з метою мінімізації ризиків інфікування рідних, близьких та мешканців Великоберезнянщини за можливості здійснити самоізоляцію, утриматися від відвідування місць масового скупчення людей, а у разі виявлення симптомів негайно звертатися за медичною допомогою.
 3. Рекомендувати підприємствам (у тому числі роздрібної торгівлі), установам та організаціям забезпечити персонал засобами індивідуального захисту.
 4. Обмежити культурно масові заходи (в тому числі відмінити проведення дискотек).
 5. Обмежити відвідування громадянами масових спортивних заходів, що проводяться у закритих приміщеннях.
 6. Комісія рекомендує жителям Великоберезнянської ОТГ виходити із своїх домівок лише за крайньої необхідності: на роботу; за придбанням продуктів харчування та ліків; звернення до медичних закладів.
 7. Призупинити роботу з 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року всіх закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари), магазинів, крім продуктових, тих, які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та АЗС.
 8. Обмежити з 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року роботу установ побутового обслуговування, а саме перейти в режим роботи з обмеженою присутністю клієнтів за попереднім записом.
 9. Власникам та керівникам закладів незалежно від форм власності, котрі продовжують працювати, забезпечити особистими засобами захисту обслуговуючого персоналу, дотримуватися рекомендацій щодо проведення заходів по дезінфікуванню приміщень та обмежити особистий прийом громадян. Додатково проводити вологі прибирання та провітрювання приміщень.
 10. Вжити заходів у до негайного припинення з 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 рок стихійної торгівлі на вулицях смт Великий Березний.
 11. На території Великоберезнянської ОТГ у всіх закладах незалежно від форм власності заборонено проводити будь-які заняття з дорослими та дітьми.
 12. Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано припинити надання адміністративних послуг, які є нетерміновими.
 13. Звернутись до керівництва церков та релігійних організацій з проханням про організацію проведення богослужінь з дотриманням протиепідемічних заходів.
 14. Проводити роз’яснювальну роботу про важливість дотримання усіх заходів безпеки.
 15. По кожному виявленому порушенню рішення комісії скеровувати матеріали у правоохоронні органи для вжиття невідкладних санкцій.

 

 

 

Голова комісії                                                                        Богдан КИРЛИК

 

Секретар комісії                                                                    Галина МАРКЕВИЧ