ХХI сесія VIII скликання

1Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток 1

Додаток 2

Положення

3. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність об'єктів водопостачання.

4. Про надання згоди на оренду комунального майна Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження проекту договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

5. Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

6. Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

7. Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

8. Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунальної власності.

9. Про Програму організаційних заходів та співпраці з підприємствами, установами, організаціями району щодо охорони державного кордону на 2022 рік.

Програма

10. Різне.