Відповідно до розпорядження голови Великоберезнянської селищної ради від 19.01.2022 № 5 „Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, земельних ресурсів, управління комунальною власністю, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій селищної ради”  4 вересня 2023 року о 14.00 год. відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради в приміщенні Великоберезнянської селищної ради, за адресою смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12(3 поверх)   на якій  будуть розглянуті проекти містобудівної документації :

«Детальний план території земельних ділянок рекреаційного призначення, для реконструкції будівель виробничого комплексу під туристично-оздоровчий комплекс за адресою: Закарпатська область, Ужгородський району с. Волосянка, №331»