Інформаційне     повідомлення

Відповідно до розпорядження голови Великоберезнянської селищної ради від 19.01.2022 № 5 „Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, земельних ресурсів, управління комунальною власністю, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій селищної ради”  17 липня 2023 року о 14.00 год. відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради в приміщенні Великоберезнянської селищної ради, за адресою смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12(3 поверх)   на якій  будуть розглянуті проекти містобудівної документації :

1. «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (кладовище) в межах населеного пункту смт. Великий Березний, вул. Штефаника, № 125»б», Ужгородського району, Закарпатської області» .

2. «Детальний план території земель громадської забудови для обслуговування музею природи що знаходиться в постійному користуванні з метою реалізації проекту « Карпатський Зоряний Шлях, HUSKROUA/6.1/0044» для будівництва купольного дерев’яного будиночка діаметром 9м, землі площею 0,2700 га з кадастровим номером 2120855100:01:001:0019 за адресою в межах смт. Великий Березний, вул. Богдана  Хмельницького, №8, Ужгородського району, Закарпатської області»

3. «Детальний план території  щодо зміни цільового призначення         земельних ділянок  для розміщення садових будинків за межами населеного пункту с.Волосянка, урочище « Товстий» Ставненської  сільської ради»