ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ за адресою смт Великий Березний, вул. Шевченка, б.11а (2 ЕТАП)

Дата: 23.01.2023 14:33

Великоберезнянської селищної  ради

Великоберезнянська селищна   рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

Мета розробки детального плану – визначення  функціонального призначення  та параметрів забудови території земельної ділянки  земельної ділянкина на добудову з реконструкцією житлового будинку на 23 квартири під житловий будинок на 16 квартир за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, Великоберезнянська територіальна громада, смт.Великий Березний (станом на 01.01.2021) вул.Шевченка11А.

Розроблений  у  відповідності  до рішення  № 286 від 03/12/2021 Великоберезнянської селищної рада Ужгородського району Закарпатської області друге планерне засідання сесія ХVI VIII скликання.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку -  ГАП Сакулич І.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Великоберезнянська селищна   рада.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території земельної ділянки «Добудова з реконструкцією житлового будинку на 23 квартири під житловий будинок на                       16 квартир за адресою : Закарпатська область, Ужгородський район, Великоберезнянська територіальна громада, смт.Великий Березний  (станом на 01.01.2021)     вул. Шевченка, б.11а»ˮ, та ЗВІТ по СЕО.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану 23 січня 2023 року  на сайті Великоберезнянської селищної  ради  за адресою   https://vberez-rada.gov.ua/  та триватиме до                       21 лютого  2023  р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

24 лютого  2023 року о 11.00 год. у приміщенні Великоберезнянської селищної  ради за адресою: 89000, Закарпатська область, Ужгородський район, смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12  , відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

- в приміщенні селищної  ради за адресою:  89000, Закарпатська область,Ужгородський район,  смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12  тел. (03135) 21-257.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до  Великоберезнянської селищної  ради , 89000, Закарпатська область, Ужгородський район,                                                         смт. Великий Березний,  вул. Шевченка, 12  тел. (03135) 21-257,                            https://vberez-rada.gov.ua/       .

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до                        21 лютого 2023     року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

СЕО

ДПТ