Великоберезнянська громада

Про визнання Качмаря Івана Івановича депутатом Великоберезнянської селищної ради, обраним в одномандатному виборчому окрузі № 04

Дата: 15.01.2020 15:51

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

22 грудня 2019 року

ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ

12 січня 2020 року

ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА  ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

смт.Великий Березний

01.10 год.

«13» січня 2020 року                                                          № 133

Про   визнання

Качмаря Івана Івановича

депутатом Великоберезнянської селищної ради,

обраним в одномандатному виборчому окрузі № 04

На підставі протоколу Великоберезнянської селищної виборчої комісії від 13  січня 2020 року повторного голосування про результати виборів депутатів Великоберезнянської селищної ради, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 85 Закону України «Про місцеві вибори» Великоберезнянська селищна виборча комісія постановляє:

1.Визнати Качмаря Івана Івановича депутатом Великоберезнянської селищної ради обраним в одномандатному виборчому окрузі № 04 на місцевих виборах 22 грудня 2019 року повторного голосування 12 січня 2020 року.

2. Копію цієї постанови видати  Качмарю І.І.

Голова Великоберезнянської селищної

територіальної виборчої комісії                                       Головачко Ю.Ю.