Великоберезнянська громада

Відкрита першість смт. Великий Березний з міні-футболу

Дата: 03.02.2020 15:31

02.02.2020р. за підтримки Великоберезнянської селищної ради та ГО "Федерації футболу Великоберезнянського району" було проведено відкриту першість смт. Великий Березний з міні-футболу. В турнірі брали участь 8 команд, а саме : 1. ФК "Ставне" (с.Ставне), 2. ФК "Забрідь" (с.Забрідь), 3. ФК "Великий Березний" (смт.В.Березний), 4. ФК "Горець" (смт.В.Березний), 5. ФК "Прикордонник" (смт.В.Березний), 6. ФК "Метеор" (с.М.Березний), 7. ФК "Мирча" (с.Мирча), 8. ФК "Убля" (с.Убля, Словаччина).

У результаті запеклої боротьби між командами, переможцями турніру стали футболісти ФК "Великий Березний" (смт.В.Березний), друге місце зайняла команда ФК "Убля" (с.Убля, Словаччина), третє міце команда ФК "Метеор" (с.М.Березний). Переможці турніру були нагороджені кубками, медалями та футбольними м'ячами. Також було визначено та нагороджено пам’ятними статуетками кращих гравців турніру.