Великоберезнянська громада

Шануймо досвід і мудрість своїх довгожителів

Дата: 19.02.2020 16:14

Шануймо досвід і мудрість своїх довгожителів: керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Мирослав Свалявчик та директор територіального центру соціального обслуговування Марія Сусла привітали сьогоднішню ювілярку Чернишову Ганну Іванівну з її дев’яностоліттям. Життєвий шлях Ганни Іванівни був не з легких. Ще в зовсім юному віці їй довелося пережити часи Великої Вітчизняної війни. Саме тоді вона зустріла своє кохання, виростила та виховала 3-ох дітей. Сусіди, рідні та близькі відзиваючись про ювілярку говорять тільки позитивні речі. Побажаємо і ми сьогоднішній іменинниці міцного здоров’я та сил зустріти ще не один ювілей за святковим столом.