Великоберезнянська громада

18 лютого 2020 року у м.Києві відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми за участі представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD

Дата: 20.02.2020 17:46

18 лютого 2020 року у м.Києві в рамках конференції «Наближаючі послуги», яка зібрала в Українському домі понад 400 лідерів громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг,  відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми за участі представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD.

Серед представників були присутні і учасники громади Великий Березний. Селищний голова Кирлик Богдан взяв участь у підписані Угоди про партнерство Проекту  «U-LEAD з Європою», згідно з якою до 30 листопада 2020 року у Великоберезнянській селищній раді має запрацювати сучасний Центр надання адміністративних послуг, в якому мешканці селища зможуть отримати доступні та якісні адміністративні послуги.