Великоберезнянська громада

Визначився виконавець проектних робіт по ремонту мосту через річку Уж та під'їздів до нього (частина вулиць Корятовича та Партизанська)

Дата: 02.04.2020 16:03

Як вже раніше зазначалось, у Великому Березному передбачено ремонт мосту через річку Уж та під'їздів до нього (частина вулиць Корятовича та Партизанська) . На неодноразові прохання селищної ради на це з коштів державного бюджету виділено 5.4 мільйони гривень. Державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області? визначилось з виконавцем проектних робіт. Представники підрядної організації ознайомились з об'єктом. Селищний голова Богдан Кирлик надав пропозиції по видах робіт, серед яких, крім гідроізоляції, асфальтування, водовідведення, збільшення висоти відбійників, заміна перил відповідно до норм, ще й освітлення моста. Ремонт має бути завершений у 2020 році.