Великоберезнянська громада

Оплата за житлово-комунальні послуги ОНЛАЙН

Дата: 05.04.2020 18:53

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації про відтермінування оплати за комунальні послуги, відбулося погіршення платіжної дисципліни споживачами. Тільки за березень 2020 року підприємство недоотримало близько 200 тис. грн від населення та інших споживачів за спожиті послуги водопостачання та водовідведення та послугу по вивозу ТПВ. В цілому станом на 01 квітня мешканці селища заборгували 587,0 тис.грн, за водопостачання та водовідведення та 380,0 тис. грн за вивіз ТПВ. Через це «Комунал-Серсіс» втрачає фінансову спроможність своєчасно розраховуватись з постачальниками електричної енергії, закуповувати необхідне обладнання та матеріали, заправляти пальним виробничий транспорт, виплачувати заробітну плату своїм працівникам. А найголовніше – безперебійно забезпечувати споживачів питною водою, яка є практично життєвою необхідністю під час карантину.
В умовах карантинних обмежень, запроваджених у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, вода – це те невід’ємне благо, яке допомагає підтримувати особисту гігієну. Мешканці селища, будьте свідомими, залишайтесь за можливості вдома, дотримуйтесь правил особистої гігієни, та сплачуйте за житлово-комунальні послуги ОНЛАЙН:
ТПВ – UA153122480000026007042100134
Водопостачання та водовідведення – UA 443122480000026000042000134
Код ЗКПО: 36917235

Просимо молодь допомогти у сплаті через інтернет-банкінг своїм родичам, близьким та сусідам. Дякуємо за розуміння.