ОГОЛОШЕННЯ

Керівнику Великоберезнянської                                                                                                            райспоживспілки

89000, смт.В.Березний.                                                                                                                           вул.Шевченка,74 б

Шановна Катерина Василівна!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 20 травня 2020 року об 11-00 год. за  к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Шевченка,74 б, розміром 0,8200га. вул.Шевченка,б/н, розміром 0,0100га. вул.Шевченка,б/н, розміром 0,0792га. вул.Шевченка,6, розміром 0,3000га. вул.Шевченка,71, розміром 0,0818га.

Переконливо просимо взяти участь у засіданні комісії, яка відбудеться в приміщенні селищної ради за адресою смт.Великий Березний вул.Шевченка,12.

При собі потрібно мати належним чином оформлені та підтверджені документи (довіреність, паспорт та інше).

Виконком селищної ради